українська російська англійська
Завдяки Урядовому уповноваженому з прав інвалідів оперативно вирішено питання на користь заявника
21.11.2013 | 10:05
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Завдяки Урядовому уповноваженому з прав інвалідів оперативно вирішено питання на користь заявника. До Олексія Журавка надійшло звернення мешканця Києва щодо захисту його права на встановлення групи інвалідності.

У своєму листі він повідомив, що у 1990 році переніс амавроз, внаслідок чого було встановлено діагноз «розсіяний склероз». «Регулярно знаходився на лікуванні і під наглядом лікарів, але координація рухів погіршилася, рухатися самостійно важко, без сторонньої допомоги не обійтись», – пише мешканець столиці.

За результатами медичних обстежень чоловіку рекомендовано пройти медико-соціальну експертизу для встановлення групи інвалідності. Проте двічі рішенням МСЕК хворого не було визнано інвалідом. Заявник стверджує, що протягом років стан здоров’я погіршується, а тому вважає, що рішення комісії порушує його права на належний соціальний захист.

Враховуючи зазначене, Олексій Журавко звернувся до органів охорони здоров’я з проханням об’єктивно розглянути порушене питання. Після втручання у цю справу Урядового уповноваженого з прав інвалідів медико-соціальна експертиза встановила заявникові відповідну групу інвалідності

версія для друку