українська російська англійська
Уряд розгляне Державну стратегію регіонального розвитку на період до 2020 року
21.11.2013 | 11:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд розгляне Державну стратегію регіонального розвитку на період до 2020 року. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 21 листопада 2013 року.

«Серед сьогоднішніх питань порядку денного, які визначатимуть пріоритети державної політики на середньострокову перспективу, є Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року, яку виносить на обговорення Мінекономрозвитку, - сказав Микола Азаров. - Документ надзвичайно важливий, адже стратегія має забезпечити створення умов для динамічного збалансованого розвитку України та регіонів в забезпеченні їх соціальної та економічної єдності, підвищення рівня життя населення та створення умов для отримання громадянами України високоякісних соціальних послуг незалежно від місця проживання».

Також Уряд планує схвалити Концепцію Державної цільової регіональної програми розвитку українського Придунав'я на 2014-2017 роки, яка спрямована на підвищення ефективності використання внутрішнього природно-ресурсного потенціалу, розв’язання екологічних та соціально-економічних проблем з урахуванням інтересів його мешканців.

 

версія для друку