українська російська англійська
За три дні 10 українських родин отримали житло за підтримки ДІУ
21.11.2013 | 12:25
Прес-служба Державної іпотечної установи

За період з 18 по 21 листопада 2013 р. Програмою Державної іпотечної установи скористалися 10 родин. На ці цілі Установа спрямувала понад 4 млн. гривень. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«З початку тижня, фактично за три дні, Державна іпотечна установа надала підтримку ще десятьом українським родинам. Приємно, що житло за підтримки держави користується попитом не лише у Києві та Київській області, а й у Запоріжжі, Кіровограді, Донеччині та інших областях. Для нас – це показник роботи, насамперед,  банків-партнерів», - зазначила керівник прес-служби ДІУ.

З початку поточного року ДІУ рефінансувала 520 кредитів, наданих громадянам для придбання житла, спрямувавши на це 121,9 млн. грн.

«На сьогодні ДІУ розглядає заявки від банків-партнерів у стислі терміни. Ми сподіваємося, що банки оптимізують свою внутрішню процедуру та до кінця року  Установа надасть підтримку якомога більшої кількості наших громадян. Адже кожна заявка, це доля окремої родини», - підкреслила Ганна Волобуєва.  

 

 

версія для друку