українська російська англійська
Держфінінспекція в АР Крим у січні-жовтні відшкодувала втрат на 27,4 млн. грн.
21.11.2013 | 18:14
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – жовтня 2013 року фахівці Держфінінспекції в АР Крим забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 27,4 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів додатково надійшло 9,6 млн. грн. Відшкодовано незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 17,8 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, установ та підприємств прийняли 202 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 75 досудових розслідувань. Ще 101 досудове розслідування розпочато та складено 23 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До підприємств та установ, під час ревізії яких виявлено порушення, застосовано 263 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

До суду пред'явлено 51 позов щодо відшкодування винними особами втрат ресурсів на суму 27,7 млн. грн. Пред'явлення ще 108 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За допущені порушення 607 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 159 – до дисциплінарної та матеріальної, 15 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку