українська російська англійська
М.Азаров доручив С.Арбузову обговорити з депутатами вимоги, які висуває МВФ до України
21.11.2013 | 15:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Першому віце-прем’єр-міністру обговорити з народними депутатами, особливо з представниками від опозиційних фракцій вимоги, висунуті в листі Міжнародного валютного фонду до Уряду України.

Відповідне завдання перед першим своїм заступником Микола Азаров поставив під час засідання Кабінету Міністрів 21 листопада 2013 року.

Глава Уряду поінформував, що вчора отримав листа від МВФ, у якому окреслені умови для подальшої співпраці.

«Умови: підвищення тарифів на газ і опалення для населення приблизно на 40%; зобов`язання заморожування базової заробітної плати, мінімальної заробітної плати, загальної номінальної заробітної плати на поточному рівні; суттєве скорочення видатків на бюджетні цілі; зниження субсидій в енергетиці; поступове згортання звільнення від ПДВ для сільського господарства і інших галузей та інші умови», - процитував Микола Азаров  листа від МВФ.

«Хочу спитати наших критиків з фракцій "Удар", "Батьківщина", "Свобода", чи вони підтримують такі умови? Сергію Геннадійовичу (Арбузов – ред.), Ви зараз будете у Верховній Раді, спитайте у них і доповісте Уряду. Міністри, члени Кабінету Міністрів підтримують такі умови? Ми обговоримо це питання пізніше», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку