українська російська англійська
Підбито підсумки Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене"
21.11.2013 | 16:44
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

У Міністерстві молоді та спорту України підбили підсумки Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".

Вітаючи учасників заходу, Перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Глущенко зазначив, що, на жаль, на сьогодні спорт та здоровий спосіб життя став не модним серед молоді, а це спричиняє негативні явища в суспільстві. За словами Сергія Глущенка, саме тому Міністерство молоді та спорту України спільно з зацікавленими громадськими організаціями в 2012 році запровадило щорічну Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене".

"Я надзвичайно задоволений тим, що акція викликала інтерес не тільки серед громадськості, а й серед соціально відповідального бізнесу. З огляду на позитивні результати акції, ми продовжуватимемо розпочату роботу і наступного року посилимо її. Дякую всім за активність та запрошую до подальшої співпраці", - наголосив Сергій Глущенко.

Зазначимо, що у ході акції у 2012-2013 роках обстежено 19 447 торгових точок, що продають алкогольні напої та тютюнові вироби. В них зафіксовано 2 600 випадків порушень продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам віком від 14 до 18 років, виявлено 1 937 неповнолітніх. Притягнуто до відповідальності 781 посадову особу та складено 3 217 адміністративних протоколів.

У рамках акції розміщено 800 біл-бордів, близько 50 000 плакатів та флаєрів за тематикою "Я сідаю за кермо лише тверезим", "Я не продаю алкоголь неповнолітнім", "Я захищаю підлітків від алкоголю", 1 000 афіш "Я сідаю за кермо лише тверезим", "Я не продаю алкоголь неповнолітнім", "Я захищаю підлітків від алкоголю", 50 000 наліпок з написом "Повнолітній? Доведи!" та номером гарячої лінії , а також залучено 3 505 осіб з числа структурних підрозділів у справах сім'ї, молоді та спорту, служб у справах дітей, органів внутрішніх справ, соціальних працівників, громадських організацій, волонтерів.

версія для друку