українська російська англійська
Повноваження з контролю за торгівлею алкогольними напоями передані Держцінінспекції та Міндоходів
21.11.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд передає повноваження щодо контрольно-наглядової діяльності у сфері оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями Держцінінспекції та Міндоходів.

Раніше постановою Кабінету Міністрів «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв» було визначено, що контроль за дотриманням державної дисципліни цін у сфері оптової і роздрібної торгівлі алкоголем покладено на Мінекономрозвитку та ДПАУ, відзначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта.

«На сьогодні Мінекономрозвитку не має змоги контролювати утворення цін на алкогольну продукцію через відсутність територіальних органів та визначених Законом способів здійснення Міністерством державного нагляду. Державну податкову адміністрацію України скасовано як орган. Тому логічно, що контрольно-наглядові функції за роздрібною й оптовою торгівлею спиртними напоями переходять до Держцінінспекції та Міндоходів», - зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі.

версія для друку