українська російська англійська
МОН та Майкрософт підписали Меморандум про співпрацю
21.11.2013 | 18:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки

21 листопада 2013 року у Міністерстві освіти і науки України відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у галузі освіти між Міністерством освіти і науки України та Товариством «Майкрософт Україна».

У заході взяли участь Борис Жебровський, заступник Міністра освіти і науки України, Труді Норріс-Грей, директор по роботі з державними установами Центральної та Східної Європи Майкрософт Корпорейшн, Катті Туурала, директор по роботі з закладами освіти Центральної та Східної Європи Майкрософт Корпорейшн, Васильева Надія, директор по роботі з державними установами і закладами освіти і науки Майкрософт Україна, представники компанії Майкрософт Україна, ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» та Міністерства.

У рамках підписання Меморандуму відбулася двостороння зустріч, під час якої розглянуто питання подальшої співпраці Міністерства та Майкрософт Корпорейшн в галузі освіти.

Заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський наголосив на великому значенні співпраці, що дає можливість освітянам збільшити доступність цифрових технологій до навчальних закладів.

Труді Норріс-Грей, директор по роботі з державними установами Майкрософт Корпорейшн зазначила: «Спілкуючись з представниками влади я упевнилася, що підготовка освіченого й інтелектуально розвиненого покоління є одним із основних пріоритетних завдань кожної держави та сприяє конкурентоспроможності її економіки. Тому Майкрософт бере активну участь у розвитку освітніх програм»,– наголосила Труді Норріс-Грей.

За словами директора по роботі з закладами освіти Майкрософт Корпорейшн Катті Туурали, партнерство сторін спирається на кілька основних компонентів: підготовку вчителів та керівників навчальних закладів, дослідження найкращих інновацій, формування професійних спілок для забезпечення кожного учня глобальною мережею професійного розвитку. «Від того, які навички набуде вчитель залежить і майбутнє його учня»,– підкреслила Катті Туурала.

Надія Васильєва, директор по роботі з державними установами і закладами освіти і науки Майкрософт Україна зазначила, що підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством та Майкрософт є продовженням 10-річної тісної співпраці. За її словами, у мережі «Партнерство в навчанні» завантажено 3836 готових методичних розробок українських учителів, наприклад у світі їх усього – 17 797. Україна постійно входить в ТОП-10 із завантаження матеріалів.

Окрім того, у 2012 році у рамках програми навчання пройшли понад 133 тисяч вчителів. Також важливим досягненням співпраці Міністерства з Майкрософт є підготовка 760 тисяч вчителів – практиків та студентів педагогічних ВНЗ в усіх областях України, які сьогодні ефективно впроваджують інформаційно-комунікаційні технології в освіті. Також з 2004 року в рамках програми «Партнерства в навчанні» в Україні проводиться конкурс «Учитель – новатор».

версія для друку