українська російська англійська
Рішення про призупинення укладання Угоди з ЄС базувалося виключно на національних інтересах України, - Ю.Бойко
21.11.2013 | 18:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Рішення про призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом Уряд приймав виходячи виключно з національних інтересів України. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко під час брифінгу в Будинку Уряду.

«Уряд керувався виключно національними інтересами, інтересами збереження робочих місць, підвищення економічної стійкості держави, підвищення економічного і виробничого потенціалу та іншими завданнями, які спрямовані на забезпечення достойних соціальних стандартів життя наших людей», - заявив Юрій Бойко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, зменшення торгово-економічних відносин з країнами-членами СНД призвело до зниження обсягів виробництва промислової продукції в Україні і негативно відобразилося на економці загалом.

«Це поставило під загрозу виконання соціальних ініціатив Президента України», - заявив Юрій Бойко. Більше того, почалися серйозні негативні соціально-економічні тенденції, що уже потребує розгляду на рівні Ради національної безпеки і оборони України.

«Сьогоднішнє рішення – це результат аналізу торгово-економічних відносин останнього місяця. Ситуація аналізувалася з усіх точок зору: з економічної, соціальної і політичної», - заявив Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, рішення Уряду вплине на всі аспекти життєдіяльності країни, але пріоритетом є виробничі проекти, які дають поштовх економічному розвитку нашої країни: це насамперед авіація, машинобудування, космос, енергетика, та інші проекти, які сьогодні призупинені.

версія для друку