українська російська англійська
НКЦПФР повідомляє про деякі актуальні показники в частині правозастосування
22.11.2013 | 09:44
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) узагальнила інформацію щодо стану правозастосування за третій квартал 2013 року та інформацію про розгляд судових справ з питань правозастосування за дев’ять місяців 2013 року. Результати роботи регулятора в цьому напрямку були представлені Комісії на її плановому засіданні, що відбулося 19 листопада 2013 року.

«У третьому кварталі уповноваженими особами Комісії було розглянуто 3479 справ про правопорушення на ринку цінних паперів у відношенні юридичних осіб, накладено 2660 штрафів на загальну суму 38,2 млн. грн., з яких сплачено 556 штрафів на суму 1, 021 млн. грн.», - розповіла Наталія Герасименко, начальник управління правозастосування НКЦПФР.

За словами Наталія Герасименко, у третьому кварталі поточного року справ щодо правопорушень було розглянуто більше, ніж у другому кварталі, при цьому кількість закритих справ зменшилась.

Також вона повідомила, що упродовж дев’яти місяців 2013 року суддями адміністративних судів України відкрито 1043 провадження в адміністративних справах щодо порушення законодавства на ринку цінних паперів.

«Основний масив справ стосується стягнення фінансових санкцій та оскарження постанов про накладення санкцій. Втім, більшість з них ухвалена на користь Комісії», - додала Н. Герасименко.

 

 

версія для друку