українська російська англійська
Держінвестпроект та провідна австрійська компанія підписали Протокол про наміри
22.11.2013 | 10:40
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

21 листопада у Відні відбулось підписання Протоколу про наміри між Держінвестпроектом та компанією «Doppelmayr Seibahnen GmbH» в присутності Президента України Віктора Януковича та Федерального президента Австрії Гайнца Фішера.

Підписання відбулось в рамках українсько-австрійського ділового форуму під час офіційного візиту Голови держави до Республіки Австрія.

Як повідомив Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів, світовий виробник обладнання для об’єктів інфраструктури зимових видів спорту «Doppelmayr Seibahnen GmbH» співпрацюватиме з національним проектом «Олімпійська надія – 2022 – створення спортивно-туристичної інфраструктури».

«Україна розпочала практичну співпрацю з провідними європейськими виробниками обладнання для гірськолижної індустрії. Підписання документа з «Doppelmayr Seibahnen GmbH» дозволяє українським компаніям індустрії зимового туризму отримати вигідні та гнучкі умови співпраці, а підготовку до зимової Олімпіади 2022 року розглядати як засіб для розвитку економіки України і створення нових робочих місць», - зазначив В. Каськів.

Підписаний Протокол про наміри дозволить створити сприятливі умови для реалізації національного проекту «Олімпійська надія 2022» за рахунок залучення досвіду іноземної компанії, яка неодноразово брала участь у підготовці та проведенні Олімпійських ігор в інших країнах.

Довідково

Національний проект «Олімпійська надія-2022» - створення туристично-спортивної інфраструктури реалізує Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами.

Основна мета проекту -  підвищення туристичної привабливості Карпатського регіону та України загалом, розбудова спортивних інфраструктурних об’єктів Львівського та Закарпатського регіонів, з метою належної підготовки вітчизняних спортсменів до участі в міжнародних змаганнях та зимовій Олімпіаді в 2022 році.

Нацпроект передбачає формування позитивного міжнародного іміджу держави, створення сучасної спортивної та туристичної інфраструктури для розвитку зимових видів спорту, фізичної культури та популяризації здорового способу життя, залучення інвестиційних ресурсів для реалізації проектів державно-приватного партнерства та створення нових робочих місць.

«Doppelmayr Seibahnen GmbH» було створено у 1891 році. Основними видами діяльності є проектування, виготовлення, монтаж, обслуговування, ремонт канатних підйомників і доріг. На сьогодні організація має виробничі потужності та відділи продажу і обслуговування у більше ніж 33 країнах світу, більше 14 тис. споруд побудовано «Doppelmayr Seibahnen GmbH» у понад 88 країнах. Компанія є одним з провідних підрядників у будівництві олімпійських об’єктів Зимової Олімпіади 2014 року у Сочі.

 

 

версія для друку