українська російська англійська
Рятувальники і волонтери обговорили питання взаємодії у зимовий період
22.11.2013 | 12:45
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, спільно з волонтерами та волонтерськими організаціями, обговорили питання співпраці в зимовий період. Обговорення відбулося в рамках чергового засідання  Центру взаємодії ДСНС України з волонтерами та волонтерськими організаціями. До його роботи долучилися: Товариство Червоного Хреста України, Молодіжна організація «Пласт – національна скаутська організації України», Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», а також Національна організація скаутів України.

Заступник Голови ДСНС України Анатолій Бойко окреслив підсумки вже проведеної спільної роботи з волонтерами та визначив основні спільні завдання на майбутнє.

 «Це велика сила, коли рятувальники та волонтери об’єднують свої зусилля задля запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Нещодавно ми з волонтерами проводили роботу з попередження надзвичайних ситуацій, характерних для весняно-літнього періоду, зокрема організовували спільні тематичні акції на пляжах, у лісопаркових зонах, місцях з масовим перебуванням людей. Сьогодні у нас можуть бути нові виклики, характерні для зими, до яких ми повинні готуватись і організовувати відповідну спільну роботу», – сказав Анатолій Бойко.

Центр взаємодії визначили порядок залучення та координації волонтерських організацій і волонтерів у ліквідації надзвичайних ситуацій, характерних для зимового періоду: яким чином буде організовуватись оповіщення волонтерів про надзвичайну ситуацію, їх координація, видаватися шанцевий інструмент, організовуватись робота в пунктах обігріву.

Також учасники засідання вирішили провести найближчим часом Всеукраїнський семінар з представниками волонтерських організацій, які взаємодіють з рятувальниками як на центральному рівні, так і в регіонах.

 

версія для друку