українська російська англійська
Українські і угорські прикордонники обговорили питання протидії незаконній міграції
22.11.2013 | 14:04
Прес-служба Державної прикордонної служби

Адміністрацію Державної прикордонної служби України відвідав радник Міністра внутрішніх справ Угорської Республіки Іштван Шаму. Він зустрівся з директором Міжнародно-правового департаменту Олександром Мельниковим та презентував проект під назвою "Співробітництво у питаннях боротьби з незаконною міграцією – на підтримку імплементації Плану дій Празького процесу".

Проект запроваджений для прикордонних, поліцейських та міграційних відомств Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України і передбачає співробітництво країн Східного партнерства з метою запобігання незаконної міграції та розвитку прикордонного менеджменту, а також впровадження елементів інтегрованого управління кордонами у навчальні програми та сприяння розвитку міжнародного співробітництва навчальних закладів.

Під час зустрічі та обговорення проекту І.Шаму зазначив, що Держприкордонслужба України може виступати не тільки як учасник навчальних процесів у даному проекті, але й як відомство, що може поділитися досвідом зі своїми колегами з іноземних країн, беручи до уваги великий досвід у запровадженні Концепції інтегрованого управління кордонами.

У свою чергу директор Міжнародно-правового департаменту Олександр Мельников зазначив, що Адміністрація Державної прикордонної служби України постійно і наполегливо проводить роботу щодо модернізації практик прикордонного контролю, охорони державного кордону, інших процедур, спрямованих на забезпечення недоторканості державного кордону та протидії транскордонній злочинності.

«Ми вдячні Міністерству внутрішніх справ Угорщини за запровадження спільного проекту у такій важливій для нас галузі, як протидія незаконній міграції» – зазначив Олександр Мельников. Також він додав, що представники прикордонного відомства готові брати участь у заходах за проектом як з метою ознайомитися з кращими практиками, які існують в інших країнах – учасницях Східного партнерства, так і поділитися з колегами своїми напрацюваннями.

 

версія для друку