українська російська англійська
Будівництво транспортної розв'язки на Поштовій площі у Києві прискорять
22.11.2013 | 14:14
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

За завданням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник з метою контролю за ходом будівництва транспортної розв’язки на Поштовій площі м. Києва провів виїзну нараду за участі керівництва столиці та будівельників.

«Уряд виконав свої зобов’язання і профінансував з державного бюджету 150 млн. грн. За рахунок цього по спорудженій першій частині тунелю вже в обидві сторони рухається автотранспорт, збудована естакада, підведено інфраструктурні мережі, упорядкована частина набережної Дніпра. Для успішного та своєчасного завершення робіт необхідно профінансувати з міського бюджету 50 млн. грн., як це передбачено проектом. Київська влада має докласти зусиль, аби не перетворити реконструкцію Поштової площі на довгобуд», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

Реконструкція цього об’єкта забезпечить безперервний рух автотранспорту по вул. Набережно-Хрещатицькій та вул. Набережне шосе в обох напрямках магістралі. Пропускна спроможність цього вузла збільшиться з 85 до 110 тис. автомобілів на добу. Зазначена розв’язка забезпечить проїзд без перешкод зі Столичного шосе до масиву Оболонь. Це дозволить усунути значну частину транзиту через центральну частину міста.

«Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі є одним з пріоритетних об’єктів транспортної інфраструктури столиці України. Поштова площа у Києві має стати не лише зручною транспортною розв’язкою, а й прикрасою столичного Подолу», - сказав Геннадій Темник.

Весь комплекс складається з естакади лівоповоротного з’їзду з Володимирського узвозу на вул. Набережно-Хрещатицьку, тунелю по Набережному шосе, правоповоротного з’їзду з вул. Набережно-Хрещатицької на Володимирський узвіз та підземного пішохідного переходу.

На сьогодні вже споруджена перша частина тунелю, яким здійснюється двосторонній рух, завершено спорудження естакади з частковим благоустроєм, перевлаштовано інженерні мережі водопроводу, дощової та господарчої каналізації, газопроводу, електричних мереж, мереж зв’язку. Проведено благоустрій частини набережної річки Дніпро. Відновлено рух по вулиці Боричів узвіз з напрямком руху з вулиці Набережно-Хрещатицької на вулицю Володимирський узвіз з частковим благоустроєм. Тривають роботи щодо завершення спорудження другої частини тунелю та правоповоротного з’їзду з вулиці Володимирський узвіз на вулицю Набережне шосе по вулиці Боричів узвіз.

 

версія для друку