українська російська англійська
Розглянуто питання щодо відновлення водогосподарсько-меліоративного комплексу
22.11.2013 | 14:40
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

21 листопада 2013 року відбулося засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України, у якому взяли участь члени громадської ради (представники екологічних, правозахисних, міжнародних громадських організацій, наукових установ, благодійних організацій), керівництво та фахівці Держводагентства.

Під час зазначеного засідання начальник управління експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації Агентства В.Розгон поінформував громадськість про відновлення водогосподарсько-меліоративного комплексу та забезпечення його працездатності. Зокрема, він зазначив: «Організації Держводагентства забезпечують експлуатацію державних меліоративних систем на площі 5,3 млн. га, у тому числі зрошувальних систем на площі 2,2 млн. га і осушувальних - 3,1 млн. га, які є страховим фондом виробництва сільськогосподарської продукції. Меліоративні фонди, які знаходяться у державній власності, були побудовані у переважній більшості у 50-90 роки минулого сторіччя і відпрацювали вже понад 30-50 років та потребують проведення робіт з капітального ремонту та відновлення і модернізації». Розглянувши зазначені питання громадськістю прийнято рішення про підтримку дій Держводагентства, щодо заходів, які вживаються з метою збереження та відновлення водогосподарсько-меліоративного комплексу України.

Також начальник відділу фінансів Агентства О.Андрєєв поінформував громадськість про реалізацію Держводагентством заходів щодо запобігання та протидії корупції. Держводагентством ведеться системна робота, спрямована на протидію корупції, створення умов щодо запобігання іншим правопорушенням. Зазначена робота ведеться на плановій основі з урахуванням вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції». Стан виконання зазначених заходів знаходиться на постійному контролі.

Координатором напрямку «Вода та санітарія» Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86», членом громадської ради при Держводагентстві Г.Цвєтковою закцентовано увагу на змінах клімату та відповідних шляхах адаптації управління водними ресурсами України.

версія для друку