українська російська англійська
Тридцять сімей залізничників отримали ордери на квартири у Коростені
22.11.2013 | 14:50
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

22 листопада у м. Коростень на Житомирщині  сім’ї залізничників стали новоселами нового п’ятиповерхового будинку по вул. Кірова, 70-а. Ордери на житло 30 родинам вручили генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин. У заході взяли участь представники місцевої влади.

Як зазначив Сергій Болоболін, у 2014 році для працівників галузі на кожній із 6 залізниць України буде збудовано не менше 100 квартир і введено їх в експлуатацію. «У галузі діє Програма будівництва житла залізницями на 2013-2014 роки. У цей період для працівників галузі будуватимуться 719 квартир у 14 населених пунктах. Ордери на житло отримають залізничники: і у Львові, і в Луганську, і в Знам'янці, і в Харкові, і в Синельниковому. Так само, як сьогодні це відбувається у Коростені. Комфортні умови життя кожного з наших співробітників, членів їх сімей завжди будуть пріоритетом для галузі. Тому що ми – за міцні залізничні сім'ї з надійним дахом над головою», – зазначив генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін.

Начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин подякував керівництву Укрзалізниці за відновлення фінансування будівництва житлового будинку у Коростені, яке тривало з 2010 року, і  повідомив, що до липня 2014-го року буде закінчено будівництво другої черги будинку по вул. Кірова,70-а на 35 квартир. Наразі стадія готовності будівництва складає 50%.

 У п’ятиповерхівці першої черги будівництва оселилися під одним дахом працівники різних підрозділів залізничного господарства – у двокімнатних та трикімнатних квартирах з індивідуальним газовим опаленням. Серед залізничників, які отримали ордери на житло, працівники станцій, дистанцій колії, електропостачання, сигналізації та зв'язку, захисних лісонасаджень та будівельно-монтажного експлуатаційного управління. Новоселами стали і  машиністи локомотивного депо, працівники вагонного депо, колійної машинної станції та дирекції залізничних перевезень.

«Сьогодні на квартирному обліку перебувають понад 13 тисяч залізничників. Незважаючи на непросте економічне становище галузі, Укрзалізниця щорічно у фінансовому плані передбачає кошти для забезпечення працівників залізниць житлом. Ми повною мірою дотримуємося положень Галузевої угоди та колективних договорів щодо соціального захисту працівників  і беремо на себе додаткові зобов'язання з вирішення житлового питання», – зазначив генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін.

Очільник галузі повідомив, що у програмах забезпечення житлом беруть участь і молоді фахівці, які тільки розпочинають трудову діяльність на підприємстві, а також залізничники - пенсіонери, оскільки Укрзалізниця підтримує тісний соціальний діалог з усіма поколіннями залізничників.

Довідково

Будинок по вул. Кірова, 70-а у Коростені збудований коштом Південно-Західної залізниці і має 12 двокімнатних та 18 трикімнатних квартир – це перша черга будівництва, яке було розпочато у 2010 році. Будівля загальною площею 2 637,7 кв. м  під’єднана до мережі водогону, каналізації, газо- та електропостачання. Облаштована прибудинкова територія.

Друга черга будівництва у Коростені –  це дев’ятиповерхівка на 35 квартир, яка буде введена в експлуатацію у 2014 році. Вона складатиметься із 9 двокімнатних, 8 трикімнатних та 1 чотирикімнатної квартири. Наразі виконані роботи з облаштування цегляної кладки зовнішніх стін 1-8 поверхів та триває укладка цегляних зовнішніх стін 9 поверху.

 

 

 

 

версія для друку