українська російська англійська
У Запорізькій області легалізовано зарплати на суму понад 10 млн. грн.
23.11.2013 | 14:14
Запорізька ОДА

З початку цього року в Запорізькій області виявлено 7,25 тис. нелегальних працівників, з них вже понад 6,8 тис. офіційно працевлаштовано на постійну роботу.

Як повідомила начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька, загальна сума легалізованих заробітних плат перевищує 10,3 млн. грн. Додаткові надходження до місцевого бюджету податку на доходи фізичних осіб склали майже 1,5 мільйона гривень.

Такими є результати перевірок суб’єктів господарювання на предмет дотримання  вимог трудового і податкового законодавства. За фактами порушень трудового законодавства до органів прокуратури передано 93 матеріали, розпочато три кримінальні провадження. Матеріали щодо 84 перевірок направлені до територіальної державної інспекції праці для вжиття відповідних заходів.

У жовтні за ініціативи голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка проводився «Місячник добровільної легалізації зайнятості».

За цей час організовано майже півтори сотні територіальних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати та легалізації зайнятості населення, у яких взяли участь 600 роботодавців. У ході проведення місячника виявлено 1748 нелегальних працівників.

версія для друку