українська російська англійська
Казначейство своєчасно здійснює видатки на відпочинок і оздоровлення дітей в дитячому центрі "Артек"
22.11.2013 | 18:59
Прес-служба Державної казначейської служби

У зв’язку з поширенням у деяких ЗМІ повідомлень народного депутата України Артура Палатного щодо блокування видатків ДП Міжнародний дитячий центр “Артек”, Казначейство України повідомляє.

Казначейство України вживає усіх можливих заходів щодо своєчасного проведення розрахунків розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів з дотриманням вимог чинного законодавства, направляючи на це весь наявний фінансовий ресурс.

Так, у поточному році за бюджетною програмою 2501450 “Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ “Артек” і ДЦ “Молода гвардія” за загальним фондом державного бюджету в обліку органу Казначейства України зареєстровано бюджетні зобов’язання Міністерства соціальної політики України за послуги з організації відпочинку та оздоровлення дітей в МДЦ “Артек” на суму 67 011, 332 тис гривень.

Станом на 20.11.2013 Казначейством України на підставі платіжних доручень за дорученням Міністерства соціальної політики України в межах залишку коштів на рахунку для обліку відкритих асигнувань забезпечено перерахування коштів на користь МДЦ “Артек” на загальну суму 56 142,478 тис гривень.

Неоплачені платіжні доручення на користь МДЦ “Артек” в Казначействі України відсутні, повідомляє прес-служба Державної казначейської служби України.

 

версія для друку