українська російська англійська
Держфінінспекція у Чернігівській області відшкодувала втрат на 24,3 млн. грн.
25.11.2013 | 10:06
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – жовтня 2013 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 24,3 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ, підприємств та організацій додатково надійшло 11,8 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, установ, організацій та підприємств прийняли 178 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 79 досудових розслідувань. Ще 71 досудове розслідування розпочато за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До суду пред'явлено 44 позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 15,7 млн. грн. Пред'явлення ще 57 позовів ініційовано перед органами прокуратури та керівниками установ.

До підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізій виявлено порушення, застосовано 234 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 452 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 193 – до дисциплінарної та матеріальної, 24 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку