українська російська англійська
За 10 місяців валове виробництво в АПК зросло майже на 10%
25.11.2013 | 14:24
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

За 10 місяців цього року валове виробництво у сільському господарстві зросло майже на 10%. При цьому, позитивні показники збереглися як у рослинництві, так і в тваринництві. Відтак, аграрний сектор залишається єдиним сектором економіки, який забезпечує позитивну динаміку виробництва валової продукції. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Вітчизняні аграрії продовжують збільшувати виробництво своєї продукції. Так, за 10 місяців валове виробництво у сільському господарстві зросло майже на 10%. А це досить суттєвий показник. Відтак, сільське господарство залишається єдиним сектором економіки, який забезпечує позитивну динаміку виробництва валової продукції», − зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр наголосив, що від початку року позитивні тенденції спостерігаються у рослинництві завдяки рекордному врожаю. Зокрема, за січень-жовтень виробництво продукції рослинництва зросло на 12,4%.

«Важливо, що нам вдалося закріпити позитивну динаміку і в тваринництві. Ця галузь за 10 місяців показала зростання на 4,5%. Це дуже добре, адже на сьогодні тваринництво має велике соціальне навантаження. І хочу наголосити, що тут зростання відбулося не лише на підприємствах, а й у господарствах населення. А цьому сприяли державні програми фінансової підтримки», − наголосив глава відомства.

 

 

версія для друку