українська російська англійська
Заступник Міністра закордонних справ взяв участь у 29-му засіданні Ради національних координаторів ГУАМ
25.11.2013 | 15:13
Прес-служба Міністерства закордонних справ

22 листопада 2013 р. Заступник Міністра закордонних справ України, Національний координатор Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ від України Віктор Майко взяв участь у 29-му засіданні Ради національних координаторів ГУАМ.

Засідання відбулось під головуванням Заступника Міністра закордонних справ Грузії, Національного координатора ГУАМ від Грузії Давида Джалаганії.

Учасники зустрічі обговорили питання, пов’язані з розвитком співробітництва в рамках ГУАМ, зокрема, щодо політичної взаємодії країн-членів ГУАМ та розвитку галузевого співробітництва. Сторони опрацювали питання підготовки до зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ГУАМ у Вільнюсі у рамках Саміту «Східного партнерства», а також чергового засідання міністрів закордонних справ країн-членів ГУАМ у ході міністерської зустрічі ОБСЄ 5-6 грудня ц.р. у м.Києві.

Під час засідання В.Майко підкреслив важливість взаємодії у форматах ГУАМ - США, ГУАМ - Японія та розвитку співпраці з ЄС у розробці конкретних проектів та програм регіонального співробітництва.

 

версія для друку