українська російська англійська
Волиньобленерго буде продано з перевищенням ціни, - Голова ФДМУ
25.11.2013 | 15:46
Прес-служба Фонду державного майна

«75% акцій ПАТ «Волиньобленерго» буде продано на конкурсі з перевищенням ціни, – про це під час проведення програми «Відкрита студія» Національного радіо повідомив Голова Фонду державного майна Олександр Рябченко. – Початкова ціна акцій цієї енергокомпанії визначена для продажу на конкурсі у 456 млн. грн. Це приблизно на 80 млн. вище, ніж його ринкова ціна».

«Ми не пропонуємо низькі ціни в електроенергетиці. В цій галузі вже сформувався приватний капітал, і конкуренція може бути невисокою. Тому, хто хоче поспекулювати, той на конкурс не прийде. Бо ми продаємо майно дорожче, ніж воно коштує на ринку», – підкреслив Голова ФДМУ.

За його словами, ФДМУ планує оголосити конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону в середу, 27 листопада.

«Фонд хоче провести приватизацію у найкоротші терміни. 22 листопада надійшло розпорядження Уряду про затвердження умов продажу акцій Волиньобленерго, і в найближчу середу після цього ми хочемо оголосити сам конкурс. Фонд технічно до цього готовий», – наголосив Олександр Рябченко.

Довідково

Відповідно до умов конкурсу з приватизації ПАТ «Волиньобленерго», затверджених розпорядженням КМУ від 21.11.2013 р № 911-р, 75% акцій ПАТ «Волиньобленерго» підлягають продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону. Початкова ціна пакета становить 456 млн. грн..

За умовами конкурсу, на інвестора покладаються, зокрема, зобов’язання погашення заборгованості за закуплену електроенергію відповідно до договорів з ДП «Енергоринок», спрямування інвестицій на виконання інвестиційних програм, які щороку схвалюються НКРЕ, недопущення утворення заборгованості із заробітної плати та поетапне її підвищення. 

 

версія для друку