українська російська англійська
Держфінінспекція у Закарпатській області відшкодувала втрат на 18,9 млн. грн.
26.11.2013 | 11:16
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Упродовж січня – жовтня 2013 року фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 18,9 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств, установ та організацій додатково надійшло 4,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму понад 14,6 млн. грн.

У 166 випадках до підприємств, установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 155 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, розпочато 119 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 27 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 8,8 млн. грн.

За допущені порушення 641 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 197 – до дисциплінарної та матеріальної, 29 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку