українська російська англійська
Держкомтелерадіо змінив дату проведення "Книжкових контрактів"
26.11.2013 | 11:44
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо змінено дату проведення ІV Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти». Відповідний наказ затвердив Голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович.

За уточненими даними захід проходитиме з 14 по 16 грудня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

На виставці свою видавничу продукцію представлятимуть вітчизняні видавництва та видавничі організації різних форм власності з усіх регіонів України, а також зарубіжні суб’єкти видавничої справи.

Програмою ІV Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти» заплановано проведення численних презентацій книжкових видань вітчизняних та іноземних видавництв, круглих столів, семінарів з актуальних проблем функціонування галузі, автограф-сесій, майстер-класів, дискусій за участю фахівців, відомих письменників, критиків, художників тощо.

Детальніше з наказом можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Законодавча база» (підрубрика «Нормативні акти Держкомтелерадіо України») за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=109106&cat_id=94566 .

 

версія для друку