українська російська англійська
Уряд працює над удосконаленням механізму державно-приватного партнерства
26.11.2013 | 12:45
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

На сьогодні питання впровадження державно-приватного партнерства в Україні – одне з найактуальніших, оскільки дозволяє розв’язати цілу низку проблем, пов’язаних із фінансуванням інфраструктурних об’єктів в регіонах. Про це йшлося в ході урядової відеоконференції на тему «Стан реалізації проектів державно-приватного партнерства».

«Моніторинг реалізації проектів ДПП на місцях свідчить, що у 2013 році почали реалізацію майже 80 проектів, на 1 січня 2013 року було втілено в життя понад 150 проектів, а на сьогодні - понад 220.  Зараз близько 500 проектів державно-приватного партнерства знаходиться на різних стадіях реалізації», - повідомив директор департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Мінекономрозвитку Віктор Коваленко.

Як було зазначено  у ході відеоконференції, головне завдання для центральних органів влади – спростити процедури погодження та підготовки проектів, тим самим зробивши механізм державно-приватного партнерства більш доступним і привабливим для регіонів, а також здійснювати якнайширший інформаційний супровід ДПП. Для цього необхідна інформація з місць, оскільки кожен регіон отримав вже певний досвід у впровадженні ДПП і його можна поширити на всю країну.

«У другій половині січня ми плануємо обговорити проблеми, що виникають у регіонах при відборі та реалізації проектів. Вже схвалена концепція ДПП, відбуватиметься поступове удосконалення нормативно-законодавчої бази, зокрема, ми разом з колегами підготували проект стратегії розвитку ДПП, який на сьогодні опрацьовується у заінтересованих міністерствах і відомствах. Найближчим часом ця стратегія буде винесена на розгляд Кабінету Міністрів України», - повідомив Віктор Коваленко. 

версія для друку