українська російська англійська
Державні банки підтримують ініціативи ДІУ
26.11.2013 | 15:46
Прес-служба Державної іпотечної установи

Державні банки є учасниками системи рефінансування Державної іпотечної установи. Нещодавно до співпраці з ДІУ долучився ще один банк, створений державою, а саме Державний земельний банк (ПАТ «Держзембанк»). Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Держустанова, яка керуватиме землями державної власності тепер є одним із 120 банків-партнерів ДІУ. Тож, зараз, практично всі державні банки співпрацюють з держіпотекою щодо стимулювання розвитку іпотечного ринку та фінансування добудови житла. Саме ці два напрямки суттєво впливають на вирішення питання забезпечення житлом громадян України», - зазначила керівник управління зв’язків з громадськістю ДІУ.

З початку року перелік банків-партнерів ДІУ збільшився на шість фінансових установ і станом на 26 листопада нараховує 120 установ.

«Ми дуже сподіваємось, що Державний земельний банк буде активно співпрацювати з нашою Установою, що надасть змогу більшої кількості родин вирішити своє житлове питання», - зазначила Ганна Волобуєва.

версія для друку