українська російська англійська
У 2013 році на Дніпропетровщині створено понад 2 тис. місць для дошкільнят
26.11.2013 | 16:30
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Цього року на Дніпропетровщині відкрито 9 нових сучасних дитячих садків та 12 навчально-виховних комплексів, створено 58 додаткових груп у вже діючих дитячих садках. Це дозволило додатково створити більше двох тисяч місць для дітей регіону. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час відвідування одного з кращих дитячих садочків Дніпропетровська - Дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №3. Керівник області оглянув заклад та поспілкувався з батьками і педагогічним колективом.

Саме на формування особистісної культури дошкільників, розвиток їх індивідуальних здібностей та схильностей  перш за все орієнтується у своїй роботі Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №3. Пріоритетними напрямками роботи є фізкультурно-оздоровчий, розвиток інноваційної особистості, розвиток інтелектуальних та мистецьких здібностей.

Навчально-виховний процес у закладі здійснюють 19 кваліфікованих педагогів, серед яких 3 педагоги мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії, 4 педагоги відзначені нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

У дошкільному закладі функціонує 5 груп: група раннього віку (26 дітей), молодша (27 дітей), середня (31 дитина) та 2 – старших групи (29 та 30 дітей). Загалом кількість вихованців закладу становить 143 дитини.

У закладі працює спортивна зала, ІЗО-студія, кабінети українознавства, психолога, логопеда, англійської мови, оздоровчий комплекс (басейн, інфрачервона сауна, спелеокамера, сауна), медичний кабінет. На території розташовано розважально-ігровий комплекс та футбольне поле.

Всього в період з 2010 по 2012 роки в області відкрито 85 дитсадків та навчально-виховних комплексів (35 ДНЗ та 50 НВК) та 295 додаткових груп. Кількість дітей, охоплених дошкільним вихованням, за три роки збільшилася на 13,2 тис, тобто на 13,5%. Таким чином, сьогодні в області в 959 дошкільних навчальних закладах виховуються близько 113 тисяч дітей.

 

версія для друку