українська російська англійська
Командувач Повітряних Сил ЗСУ з робочим візитом відвідає Республіку Білорусь
26.11.2013 | 17:35
Прес-служба Міністерства оборони

26 листопада розпочався візит делегації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України на чолі з командувачем виду ЗС України генерал-лейтенантом Юрієм Байдаком до Республіки Білорусь.

Метою заходу є вирішення питань щодо проведення двосторонніх командно-штабних тренувань з органами управління та черговими силами з протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України і Військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони Збройних сил Республіки Білорусь у 2014 році.

Сторони обговорять  проект технічної Угоди між Міністерствами оборони  обох держав щодо проведення вищезазначеного заходу, а також проект двосторонньої Угоди про організацію прийому, аеродромно-технічного забезпечення і охорони повітряних суден на військових аеродромах Збройних сил Республіки Білорусь і України. Крім того, на розгляд будуть винесені питання організації взаємодії та обміну інформацією про повітряну обстановку під час проведення чемпіонату світу з хокею 2014 року, що відбудеться у травні в Мінську тощо.

Участь у заході дозволить поглибити двостороннє співробітництво між Збройними Силами України та Військово-повітряними силами Республіки Білорусь, а також надасть змогу визначити перспективи подальшого двостороннього співробітництва на партнерській основі.

версія для друку