українська російська англійська
Микола Азаров: Ситуація в країні стабільна - у нас безальтернативна європейська перспектива
26.11.2013 | 20:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що ситуація в Україні абсолютно стабільна. Про це він заявив під час зустрічі з представниками іноземних ЗМІ 26 листопада 2013 року.

«У цілому ситуація в Україні стабільна і спокійна», - заявив Микола Азаров.

За його словами, Уряд дуже серйозно і уважно сприймає будь-яке виявлення позиції людей. Головне, що на маніфестації виходять люди, які підтримують європейський курс влади: «Це ті люди, заради яких ми упродовж 3,5 років проводили цей курс. Те, що люди так серйозно сприйняли ці події, свідчить про те, що ми все правильно робили. Відповідно, і ставлення до них дуже доброзичливе – вони, за великим рахунком, наш курс підтримують».

Він наголосив, що зараз Уряд отримує величезну кількість звернень з усієї країни, у яких люди висловлюють підтримку дій Уряду, розуміння позиції та стурбованість ситуацією. «Я вперше отримав таку величезну кількість звернень із підтримкою… Так, ми зробили паузу, але це не означає, що ми від чогось відмовляємося і йдемо в іншому напрямку», - зазначив Микола Азаров.

При цьому, за його словами, слід відділяти тих людей, які вийшли на вулиці міст України з вимогою продовжити курс на європейську інтеграцію, від тих, які використовують цей порив людей у корисливих політичних цілях.

Микола Азаров підкреслив, що Уряд зараз веде широку роз’яснювальну роботу серед населення про курс нашої держави, дії влади, можливості країни. «Ми готові з нашими людьми працювати і говорити про наші проблеми. Я думаю, що ми знаходимо і будемо знаходити з нашими людьми спільну мову, оскільки у нас спільне розуміння, у нас спільна перспектива, спільна європейська стратегія», - заявив Глава Уряду.

 

версія для друку