українська російська англійська
На модернізацію кримських позашкільних установ спрямовано 12,5 млн. грн.
27.11.2013 | 09:24
Рада міністрів АРК

Вперше за багато років підтримка обдарованих і талановитих дітей є одним з ключових пріоритетів державної політики. Про це заявив Перший заступник Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Павло Бурлаков на засіданні кримського уряду 26 листопада.

Перший віце-прем’єр нагадав, соціальна ініціатива Президента Віктора Януковича «Діти — майбутнє України» є ключовою, а 2013 рік оголошено Главою держави Роком дитячої творчості. «Прошу керівників профільних міністерств і відомств підвести попередні підсумки проведення в Криму Року дитячої творчості, — звернувся до учасників засідання Павло Бурлаков. — Керівників міст і районів прошу приділити особливу увагу комплексному розвитку мережі позашкільних навчальних установ з акцентом на сільські регіони. Ми говоримо про те, що для дітей мають бути створені однакові умови і в місті, і в сільській місцевості».

У свою чергу міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Наталія Гончарова повідомила, що цього року в рамках виконання ініціатив Президента України на модернізацію навчальної та матеріально-технічної бази кримських позашкільних навчальних установ з бюджетів усіх рівнів спрямовано 12,5 млн. грн.

У тому числі, проведено ремонт у республіканських позашкільних навчальних установах «Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді» і «Центр дитячої та юнацької творчості», модернізовано зоокуточок у «Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

В Армянську реконструювали будівлю міського Центру дитячої та юнацької творчості та дитячо-юнацької спортивної школи. Для музею Малої академії наук «Шукач» закуплено сучасне комп’ютерне обладнання, а для Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді — 8 веб-камер для проведення вебінарів, конференцій і он-лайн консультацій.

У планах на найближчу перспективу — проведення ремонтних робіт у позашкільних навчальних установах Ялти, капітальний ремонт приміщення Станції юних техніків і поточний ремонт декількох позашкільних навчальних установ у Сімферополі. В місті Саки планується провести поточний ремонт Центру дитячої та юнацької творчості, реконструювати будівлі легкоатлетичного манежу «Юність» і зміцнити фундамент дитячо-юнацької спортивної школи.

Крім того, у Красногвардійському районі для Центру дитячої та юнацької творчості планують придбати мультимедійну систему та цифрову фотоапаратуру.

 

 

версія для друку