українська російська англійська
Черкащину відвідала делегація з Королівства Іспанії
27.11.2013 | 10:54
ЧЕРКАСЬКА ОДА

З метою презентації інвестиційного, економічного та культурного потенціалу Черкаської області у м. Мадрид Королівства Іспанії та подальшої співпраці у напрямку інвестиційного розвитку регіону до області завітали представники бізнесових кіл Іспанії – президент «GrupoRegio» Хосе Марія Маркос Кінтано та директор Торгової палати Перу в Іспанії Хорхе Альварес Атенсіо.

Днями у приміщенні облдержадміністрації за круглим столом гості зустрілись з першим заступником голови ОДА Анатолієм Івашкевичем, першим заступником голови обласної ради Володимиром Вовченком та директором департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків обласної державної адміністрації Тамілою Лепьошкіною.

Анатолій Івашкевич привітав підприємців, нагадавши, що у жовтні цього року офіційна делегація Черкащини перебувала в Іспанії. Метою візиту була презентація інвестиційних проектів.

Хосе Марія Маркос Кінтано у свою чергу зазначив, що вдруге перебуває в Україні, й дуже захоплений нею. На його думку держава має гарні перспективи для розвитку.

Делегація відвідала ПАТ «Азот», КП «Аеропорт Черкаси», агропромислове підприємство «Урожай» та провела переговори в Черкаській торгово-промисловій палаті.

Представники бізнесу Іспанії відвідали також ТОВ «Красногірське» в с. Антипівка Золоніського району та ПАТ «Іркліївмаслосирзавод» в с. Іркліїв Чорнобаївського району.

версія для друку