українська російська англійська
Микола Азаров громадянам, які вийшли на вулиці: дестабілізація ситуації працює проти європейського вибору
27.11.2013 | 11:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 27 листопада 2013 року закликав людей, які вийшли на вулицю щодо підтримки курсу європейської інтеграції, не піддаватися на провокації, не підтримувати спроби дестабілізувати ситуацію в Україні, бо для підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС потрібно, щоб країна була єдиною, стабільною і сильною.

«Наші громадяни повинні усвідомити: нагнітання ситуації працює проти України, послаблює наші позиції на переговорах. Той, хто хоче дестабілізувати ситуацію, працює проти європейського вибору. Щоб укласти успішну Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі, вирішити економічні проблеми зі східними партнерами, Україна повинна бути єдиною і стабільною. Сильною, як сказав Президент вчора», - наголосив Микола Азаров, додавши, що Уряд гарантує продовження курсу України на шляху європейської інтеграції в інтересах нашого народу.

Микола Азаров також підкреслив, що він добре розуміє і поділяє  розчарування громадян через те, що на сьогодні євроінтеграційні плани не втілились у життя. За його словами, 90 відсотків тих, хто вийшов на маніфестації – це ті громадяни, які протягом трьох років підтримували політику Президента і Уряду на євроінтеграцію.

«Ці громадяни весь цей час зміцнювали і зараз зміцнюють наше переконання, що ми проводимо правильний курс», - наголосив Микола Азаров, запевнивши, що курс на євроінтеграцію залишається незмінним.

Він також висловив жаль, що певні опозиційні політики не полишають спроб перетворити мирне волевиявлення у зіткнення «стінка на стінку».

«Такі спроби правоохоронні органи повинні припиняти без вагань. Це в інтересах переважної більшості наших громадян – і тих, хто вийшов на вулиці, і тих, хто живе і працює поряд з місцями проведення масових акцій», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку