українська російська англійська
Між Держспоживінспекцією України та Росспоживнаглядом досягнуто домовленностей про взаємодію
27.11.2013 | 12:27
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

26 листопада 2013 року, у рамках підписаного 14 вересня 2012 року Меморандуму про взаєморозуміння між Росспоживнаглядом і Держспоживінспекцією України про співробітництво в галузі захисту прав споживачів,  Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов  провів у м. Москва (Російська Федерація) робочу зустріч з керівництвом Федеральної служби з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.

В рамках даного меморандуму розглянуто питання про якість та безпеку продукції Кондитерської корпорації «Рошен».

В рамках досягнутих домовленостей Держспоживінспекцією України будуть вжиті заходи щодо приведення нормативної документації у відповідність з сучасними вимогами, забезпечення лабораторного контролю кожної партії в акредитованих лабораторіях, що дозволить розпочати процедуру поетапного відновлення постачань продукції фабрик Кондитерської корпорації «Рошен» на російський ринок.

Крім того, досягнуто домовленості про проведення в Україні спільних консультацій з російськими експертами щодо забезпечення якості та безпеки продукції українських виробників, для її вільного та безперешкодного доступу на російський ринок.

версія для друку