українська російська англійська
Голова Держспоживінспекції України Сергій Орєхов провів зустріч з керівництвом Росспоживнагляду
27.11.2013 | 12:07
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

25-26 листопада 2013 року Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов, на запрошення російської сторони, переданого нотою Міністерства закордонних справ Російської Федерації, відвідав м. Москва з метою зустрічі з керівництвом Федеральної служби з нагляду у сфері захисту прав споживачів та добробуту людини. Ціль зустрічі: обговорення подальших напрямів співробітництва та підписання Плану реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів та Федеральною службою з нагляду у сфері захисту прав споживачів та благополуччя людини у сфері захисту прав споживачів, який було підписано 14 вересня 2012 року.

«Беручи до уваги історичні та економічні зв’язки, географічну близькість України та Російської Федерації, обговорення подальших напрямів розвитку співробітництва між Держспоживінспекцією України та Росспоживнаглядом, тісна взаємодія сторін  дозволить  посилити захист прав споживачів обох країн за допомогою здійснення оперативного та достовірного обміну інформацією про фальсифіковану продукцію, товари та послуги низької якості і недобросовісних суб'єктів господарювання» - наголосив Голова Держспоживінспекції України.

Зазначена зустріч сприятиме розробці стратегії щодо запобігання потрапляння на території обох держав неякісної та фальсифікованої продукції, а також експорту українських товарів на російський ринок.

версія для друку