українська російська англійська
Залізничники усунули недоліки, виявлені під час осіннього комісійного огляду переїздів
27.11.2013 | 13:06
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Після комісійного огляду переїздів, що тривав з 2 вересня по 31 жовтня, залізничники вже усунули практично усі виявлені перевіркою недоліки, які було віднесено до сфери залізниці, - повідомили фахівці  головного управління колійного господарства Укрзалізниці. Разом з залізничниками до щорічних оглядів переїздів з автобусним рухом та вирішення проблем з їх облаштуванням також долучаються представники Укртрансінспекції, ДАІ, шляхово-експлуатаційних організацій та місцевих органів самоврядування.

З початку листопада силами залізниць вже відремонтовано 354 підходи до переїздів та полагоджено 594 настили; встановлено 149 знаків; облаштовано 61 пішохідну  доріжку, відремонтовано та оснащено 218 огороджувальних стовпчиків, заасфальтовано 50 одиниць підходів та проїзної частини переїздів, тощо.

Раніше повідомлялося, що щороку на впровадження заходів із забезпечення безпеки руху на переїздах Укрзалізниця витрачає близько 50 млн. грн. З них на модернізацію залізничних переїздів у поточному році вже витрачено 33 млн. грн., а на поточне утримання — 12 млн. грн.

Загалом, стан переїздів з автобусним рухом перевіряється двічі на рік  під час осіннього та весняного комісійних оглядів. Крім того, в ході весняного огляду, щороку в квітні-травні, перевіряються всі 5422 залізничних переїзди.

Довідково

На залізницях України експлуатується 5422 залізничні переїзди, обладнаних автоматичною переїзною сигналізацією – 4168. Переїздів з черговим працівником - 1497 залізничних переїздів, з яких додатково обладнані автоматикою 1468 залізничних переїздів. Всього без чергового працівника експлуатується 3925 залізничних переїздів. 411 переїздів із найбільш інтенсивним рухом автотранспорту обладнані додатковими шлагбаумами які перекривають всю ширину проїзної частини автомобільної дороги.

версія для друку