українська російська англійська
Державні ТРК висвітлювали Національний тиждень безпеки дорожнього руху
27.11.2013 | 13:14
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Державні ТРК висвітлювали Національний тиждень безпеки дорожнього руху, який за ініціативою всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація безпеки дорожнього руху» уже вп’яте відбувся у нашій країні.

 

Акція пройшла під патронатом Кабінету Міністрів України за участю представників виконавчої влади, вчених, бізнесменів, активістів вітчизняних і міжнародних громадських організацій, представників мас-медіа.

Державні мовники інформували про основні події Тижня - Форум Національного Партнерства з безпеки дорожнього руху, на якому було проаналізовано виконання Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 р.; проведення у місті Дружківка Донецької області Міжнародного турніру з баскетболу пам’яті майстра спорту міжнародного класу Сергія Коненка, який загинув в автокатастрофі; фестиваль відео-роликів на тему безпеки дорожнього руху тощо.

Протягом тижня в ефірі державних ТРК йшлося про безпечність доріг і автотранспорту, формування культури поведінки на дорогах, надання допомоги постраждалим у ДТП. Адже щороку в Україні, за офіційними даними, відбувається майже 200 тисяч ДТП, в яких близько 40 тисяч осіб отримують травми, а понад 4 тисячі осіб гинуть.

 

 

 

 

версія для друку