українська російська англійська
Мінсоцполітики веде активну роботу з наближення соціальних стандартів до європейських орієнтирів
27.11.2013 | 13:57
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Європейські стандарти у сфері соціального захисту – це гідна підтримка тих громадян, яким найбільше потрібна допомога держави. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

«Міністерство соціальної політики веде активну роботу по наближенню соціальних стандартів до європейських орієнтирів по цілій низці напрямків. Це, зокрема, зайнятість, пенсійне забезпечення, соціальні послуги, соціальна адаптація та інтеграція людей з особливими потребами та гендерна рівність», - сказала Наталія Королевська.

За її словами, Мінсоцполітики щоденно працює над тим, щоб досягти цих орієнтирів.

«Україна на постійній основі інформує європейські інституції щодо втілення в життя положень Європейської соціальної хартії (переглянутої)», - зазначила вона у заяві від імені Міністерства соціальної політики.

Також у заяві сказано, що Міністерство соціальної політики України заявляє про незворотність у прагненні побудувати в Україні сильне, заможне суспільство соціально захищених людей. В основі такого суспільства – європейські соціальні стандарти.

«Європейські стандарти у сфері соціального захисту – це гідна підтримка тих громадян, яким найбільше потрібна допомога держави. Це – забезпечення робочим місцем усіх, хто хоче і може працювати. Це – достойна пенсія після завершення трудової діяльності, рівні права чоловіків та жінок в усіх сферах життєдіяльності суспільства», - процитувала заяву Міністр.

Вона також зауважила, що, здійснюючи кроки, покликані вивести соціальну сферу держави на якісно новий рівень, Україна не має права на помилку. «Не можна ставити під удар найбільш знедолених і незахищених, на яких може лягти основний тягар перехідного періоду. Наш обов’язок зробити все для того, щоб люди не втрачали робочі місця, щоб вони отримували заробітні плати, пенсії, стипендії, державні допомоги», - підкреслила вона.

Міністерство соціально політики розраховує, що економічні негаразди в Україні та Європі найближчим часом будуть подолані. І спільно з партнерами в Європейському Союзі Україна вийде на новий рівень інтеграції в усіх сферах життєдіяльності суспільства заради створення єдиного європейського простору рівних можливостей та соціальної справедливості.

 

версія для друку