українська російська англійська
Влада Херсонщини активізує співпрацю з молоддю
27.11.2013 | 17:40
Херсонська ОДА

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час зустрічі зі студентами Херсонського державного аграрного університету заявив про необхідність активізації співпраця між обласною владою та молодим поколінням, зокрема студентством.

«Молодь є рушійною силою змін, ініціатором нових ідей та інноваційних проектів», - наголосив він.

Як зазначив Микола Костяк, влада регіону поступово створює комфортні умови для життя людей усіх вікових категорій, в тому числі молоді. Зокрема, у 2013 році успішно реалізується обласна програма «Молодь Херсонщини» на 2011-2015 роки, важливим завданням якої є створення належних умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку молоді, підвищення її ролі в розбудові демократичного громадянського суспільства.

Крім того, в обласному центрі поетапно відбувається реконструкція старих об’єктів та будівництво нових. Так, завершено будівництво онкологічного диспансеру та культурно-розважального комплексу «Фабрика», реконструйовано ККЗ «Ювілейний», йде будівництво мостопереходу, вже вирішено питання щодо будівництва перинатального центру. Крім того, в цьому році 65 молодих родин отримали ключі від власних квартир у новому сучасному багатоповерховому будинку. 

Все це є свідченням поступового впровадження у нашому регіоні європейських стандартів життя.

«Як зазначив Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів, курс на євростандарти для України є незмінним, але їй необхідно стати економічно міцнішою та сильнішою, - нагадав Микола Костяк. – Глава держави цілеспрямовано працює у напрямку створення європейського рівня життя, але інтереси українського народу та всієї Держави для нього завжди стоять на першому місці».

Голова обласної державної адміністрації в черговий раз закликав молодь до тісної співпраці: «Саме ваша активна життєва позиція змушує нас замислюватися над прогресивними методами в розбудові області та всієї країни. На ваших плечах, безумовно, лежить майбутнє Української держави».

 

версія для друку