українська російська англійська
Відбулось засідання круглого столу з питань відвантаження зерна на експорт
27.11.2013 | 17:26
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

26 листопада 2013 року в Антимонопольному комітеті України відбулось засідання круглого столу щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з відвантаженням зерна на експорт.

Захід було проведено під керівництвом Голови Антимонопольного комітету України Василя Цушка за участю заступника Голови Комітету Федора Влада, державного уповноваженого Комітету Михайла Русинського, представників органів державної влади, силових структур, суб’єктів господарювання, які надають послуги, пов’язані з відвантаженням зерна на експорт.

За словами Василя Цушка, метою проведення круглого столу є налагодження конструктивного діалогу між органами Комітету, органами державної влади та суб’єктами господарювання для попередження можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

У ході засідання було обговорено порядок відвантаження зерна та продуктів його переробки на експорт, процедури обов’язкової сертифікації зерна та державного контролю за якістю і безпечністю продукції для експорту, зокрема щодо наявності генно-модифікованих організмів під час її заготівлі, зберігання, переробки, а також питання переміщення товару територією України та здійснення експортних операцій суб’єктами господарювання.

Василь Цушко зазначив, що вирішення виявлених проблемних питань вимагає оперативних та скоординованих дій всіх учасників круглого столу. За результатами засідання Антимонопольний комітет України надав рекомендації суб’єктам господарювання, які надають послуги, пов’язані з відвантаженням зерна на експорт, про запобігання порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

 

версія для друку