українська російська англійська
КП "Черкасиводоканал" отримали екскаватори в рамках проекту "Розвиток міської інфраструктури"
28.11.2013 | 10:24
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

За дорученням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника представники Мінрегіону та Центральної групи управління проектом  «Розвиток міської інфраструктури» відвідали КП «Черкасиводоканал», який влітку завершив впровадження спільного зі Світовим банком інвестиційного проекту «Розвиток міської інфраструктури».

Представники Мінрегіону оглянули об’єкти, реконструйовані в рамках проекту, та вручили працівникам КП «Черкасиводоканал» ключі від двох нових екскаваторів, які придбані на зекономлені кошти позики.

Привітав колектив підприємства з успішним впровадженням проекту «Розвиток міської інфраструктури» від імені Міністра його помічник Олександр Гіренко. Він побажав колективу і надалі розвивати підприємство, покращувати якість послуг, а керівництву підприємства – сил і наснаги втілювати нові успішні проекти. Він наголосив, що Міністр і надалі сприятиме та докладатиме всіх зусиль для залучення коштів міжнародних фінансових організацій у технічне переоснащення комунальних підприємств.

Дві одиниці спецтехніки оновлять автопарк водоканалу та дозволять оперативно ліквідовувати аварійні ситуації у місті. Як зазначила заступник директора – керівник Регіональної групи управління проектом КП «Черкасиводоканал» Світлана Лісковець, ці екскаватори можуть виконувати вантажо-розвантажувальні роботи, переміщення ґрунту та сипучих матеріалів, розбив гідравлічним молотом асфальтного та бетонного дорожнього покриття та мерзлих ґрунтів при мінімальному рівні шуму та мінімальній загазованості навколишнього середовища.

Нагадаємо, днями Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан відвідав КП «Черкасиводоканал» і позитивно оцінив результати впровадження проекту та на прохання керівництва водоканалу пообіцяв розглянути можливість додаткового фінансування підприємства у рамках Другого проекту розвитку міської інфраструктури, впровадження якого розпочнеться у другому півріччі 2014 року.

Довідково

Субпроект «Модернізація водопровідних та каналізаційних насосних станцій КП "Черкасиводоканал"» реалізується з 2010 року в рамках спільного зі Світовим банком проекту «Розвиток міської інфраструктури». Вартість проекту – 10,9 млн. дол. США. В рамках впровадження інвестицій було реконструювано 3 водопровідні (Дніпровська водоочисна станція) та 9 каналізаційних насосних станцій (2 головні та 7 районних).

версія для друку