українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку надання субвенції місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах
28.11.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування. Відповідну постанову схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 27 листопада. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Він пояснив, що змінами до держбюджету щодо погашення заборгованості за енергетичні ресурси (Закон України № 710 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік») передбачено погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в сумі 1,54 млрд. гривень, які можуть бути направлені на погашення заборгованості за спожиту електричну енергію та 0,37 млрд. гривень – на погашення заборгованості за спожитий природний газ.

А ухвалена постанова передбачає розподіл цих коштів.

Геннадій Темник зазначив, що це дозволить підвищити рівень розрахунків підприємств тепло- , водопостачання за спожиті енергоносії.

 

версія для друку