українська російська англійська
Схвалено подання на ратифікацію Угоди між урядами України та Киргизії про взаємну охорону секретної інформації
28.11.2013 | 13:00
Прес-служба Міністерства закордонних справ

27 листопада 2013 року на Урядом схвалено проект Закону України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Киргизької Республіки про взаємну охорону секретної інформації», а також прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Киргизької Республіки про взаємну охорону секретної інформації».

Зазначену міжурядову Угоду було підписано в м. Бішкек 15 травня ц.р. Згідно із наданими повноваженнями Угоду підписали заступник Голови Служби безпеки України генерал-лейтенант Володимир Породько, від імені української сторони, та Голова Державного комітету національної безпеки Киргизької Республіки генерал-майор Бейшенбай Жунусов, від киргизької сторони.

Відповідно до законодавства нашої держави така Угода підлягає ратифікації Верховною Радою України.

З цією метою Службою безпеки України підготовлено проекти зазначених документів та погоджено їх з Міністерством закордонних справ України.

Ратифікація Угоди Верховною Радою України створить правові підстави для взаємного захисту секретної інформації, сприятиме розширенню сфер взаємовигідного співробітництва між Україною та Киргизькою Республікою.

версія для друку