українська російська англійська
Україна та ООН підпишуть Меморандум щодо надання ресурсів до складу Операції ООН у Кот-д'Івуарі
28.11.2013 | 11:36
Прес-служба Міністерства оборони

Розпорядженням Кабінету Міністрів України Надзвичайному і Повноважному Послу, Постійному представнику України при ООН надано повноваження підписати Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй щодо надання ресурсів до складу Операції ООН у Кот-д’Івуарі. Відповідний документ було ухвалено на засіданні Уряду 27 листопада.

Наразі в інтересах Операції ООН у Кот-д’Івуарі виконує завдання авіаційна група зі складу 56 окремого вертолітного загону ЗС України сил Місії ООН у Ліберії чисельністю 38 військовослужбовців та 3 бойові вертольоти Мі-24.

Підписання Меморандуму створить правові підстави для реалізації політики і процедур ООН щодо здійснення відшкодування Україні фінансових витрат за надання ресурсів до складу Операції ООН у Кот-д’Івуарі (орієнтовно 600 тис. дол. США за рік) та визначить повноваження і зобов’язання сторін щодо всебічного забезпечення національного контингенту у складі Місії.

 Довідково

 Розпорядження розроблено у рамках реалізації Указу Президента України від 6 липня 2012 року № 442/2012 «Про направлення миротворчого контингенту для участі України у транскордонних операціях у рамках міжмісійного співробітництва між Місією ООН у Ліберії та Операцією ООН у Кот-д’Івуарі», схваленого відповідним Законом України від 6 липня 2012 року № 5181-VI.

 

версія для друку