українська російська англійська
В Україні з візитом перебуває офіційна делегація Міноборони Хорватії
28.11.2013 | 13:34
Прес-служба Міністерства оборони

28 листопада у Києві в ході візиту в Україну офіційної делегації хорватського оборонного відомства відбулися переговори Міністра оборони України Павла Лебедєва з Міністром оборони Республіки Хорватія Анте Котромановичем у форматі “віч-на-віч” та переговори в складі делегацій.

Метою візиту є продовження діалогу на рівні глав оборонних відомств України та Республіки Хорватія, ознайомлення з можливостями оборонно-промислового комплексу України, визначення практичних заходів з метою подальшого розвитку двостороннього співробітництва в оборонній, зокрема військово-технічній, сфері.

«Ми зустрічалися місяць тому, і за цей час зроблено багато кроків вперед в плані військово-технічного співробітництва», – зазначив під час переговорів в складі делегацій Міністр оборони України Павло Лебедєв та висловив сподівання на подальшу плідну та ефективну співпрацю в інтересах обох країн.

У ході візиту заплановані зустрічі делегації Міністерства оборони Республіки Хорватія з Прем’єр-міністром України, Головою Верховної Ради України. Також представники хорватського оборонного відомства відвідають низку установ та підприємств оборонно-промислового комплексу України.

 

версія для друку