українська російська англійська
О.Проскуряков взяв участь у Міжнародній конференції з нетрадиційних джерел вуглеводнів в Україні
28.11.2013 | 14:44
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

28 листопада 2013 року Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції «Нетрадиційні джерела вуглеводнів в Україні: пошуки, розвідка, перспективи», яка проходить на Геологічному факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

У відкритті також взяли участь Проректор з наукової роботи, завідувач кафедри геофізики Сергій Вижва, Декан геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Михайлов.

«Розвиток енергетики має вирішальний вплив на стан економіки в державі та рівень життя населення. Тому Президентом України Віктором Януковичем та Урядом основним пріоритетом визначено необхідність забезпечення енергетичної безпеки України. Досить значним прогресом і першим успіхом на шляху до цієї мети стало підписання 24 січня 2013 року, у присутності Президента України Віктора Федоровича Януковича, угоду між компанією Шелл та компанією «Надра Юзівська» про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській площі у Харківській і Донецькій областях. Та 5 листопада цього року таку ж Угоду між компаніями Шеврон та «Надра Олеська» на видобуток сланцевого газу у межах ділянки Олеська (Івано-Франківська та Львівська області)», - зазначив Олег Проскуряков.

Міністр також додав, що потенціал нетрадиційних джерел газу, за оцінками експертів, може дати Україні можливість до 2030 року забезпечити споживання газу за рахунок внутрішнього видобутку.

версія для друку