українська російська англійська
Наступного року дорожники зосередяться на ремонті автошляхів у містах та селах
28.11.2013 | 16:47
Прес-служба Міністерства інфраструктури

За завданням Президента України наступного року розпочнеться розбудова мережі місцевих доріг. Про це під час зустрічі зі студентами Національного транспортного університету України розповів Міністр інфраструктури Володимир Козак.

«Наступного року Президентом поставлено завдання у першу чергу зосередитись на ремонті місцевих і комунальних доріг у містах, між областями, між селами. За рік ми маємо підняти цю інфраструктуру, а далі розвивати мережу інших доріг державного значення», - сказав Володимир Козак.

Міністр зазначив, що зараз продовжуються роботи на дорозі Полтава-Лубни, споруджується міст у Запоріжжі, будується ІІ черга обходу Дніпропетровська. А наступного року вже буде завершено четверту чергу обходу Донецька.

За словами Володимира Козака, у цілому ж на будівництво та утримання доріг щороку Україна потребує 40-45 млрд. грн. Сьогоднішнє ж фінансування складає близько половини цієї суми - 20 млрд. грн. Для залучення коштів на дорожні проекти Україна співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями – ЄІБ, ЄБРР, Світовим банком. Також наразі готується нормативна база щодо реформування дорожнього господарства, що теж сприятиме залученню капіталу у галузь, зокрема на основі державно-приватного партнерства із застосуванням концесійних механізмів.

версія для друку