українська російська англійська
Голова Держприкордонслужби взяв участь у Міжнародній конференції прикордонних відомств у Варшаві
28.11.2013 | 17:35
Прес-служба Державної прикордонної служби

25-26 листопада цього року у Варшаві відбулась XXI Міжнародна конференція прикордонних відомств. У цьому заході з-поміж  керівників прикордонних відомств та представників, які займаються управлінням та охороною кордонів з понад 50 країн світу, участь взяв Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин. 

На цьогорічній конференції, організованій Європейською агенцією з охорони зовнішніх кордонів Європейського Союзу (FRONTEX), розглядались питання та зосереджувалась увага на проблемах майбутньої охорони кордонів відповідно до ключових аспектів суспільства, міграції і транскордонної злочинності. Зокрема під час конференції йшлося про розвиток у сфері здійснення прикордонного контролю та впливу на цей процес соціальних факторів, які є складовими розвитку прикордонних відомств. Також винесені на розгляд питання стосувалися застосування економічно-ефективних засобів та поліпшення співробітництва з метою протидії незаконній міграції та транскордонній злочинній діяльності.

Обговорення проводилось у форматі дискусії, де кожен з учасників   мав можливість  отримати відповіді на запитання та виступити перед присутніми.

Загалом проведення даного заходу дозволило обмінятися кращими практиками та досвідом з різних тем, які становлять спільний інтерес пов'язаний з охороною кордонів, сприяє розвитку міжнародного прикордонного співтовариства, так налагодження співробітництва. 

 

 

версія для друку