українська російська англійська
Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков зустрівся із студентами-екологами
28.11.2013 | 17:55
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

28 листопада 2013 року у актовій залі Мінприроди Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков зустрівся із студентами І-го та ІІ-го курсів кафедри екології та охорони навколишнього середовища Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

«Я глибоко переконаний, що еколог, це не тільки професія, а це більше внутрішня свідома позиція по відношенню до природи і оточуючого середовища. І тому, де б в не працювали у майбутньому, ви як екологічно освічені люди завжди будете сприяти дбайливому ставленню до природи, до природних багатств та красот України, впровадженню та використанню новітніх енерго- та ресурсоощадливих технологій, розробці та реалізації природоохоронних програм та заходів», - сказав Міністр у своєму зверненні до студентів.

Олег Проскуряков також додав: «Кожен хоче жити в чистому місті, відпочивати на природі, купатися у чистих річках, пити чисту воду. Це все залежить не тільки від Мінприроди, але і від кожного громадянина України, і від Вас - майбутніх екологів».

Очільник Мінприроди відповів на запитання учасників зустрічі та побажав усім успіхів у навчанні і успішної реалізації життєвих планів.

Також студенти мали можливість поспілкуватися з провідними фахівцями Міністерства, які в свою чергу розповіли про напрями діяльності Мінприроди та презентували роботу підпорядкованих структурних підрозділів.

Такого роду зустрічі сприяють професійній орієнтації майбутніх фахівців-екологів, збагачують студентів новітніми знаннями та актуальною інформацією про діяльність Міністерства екології та природних ресурсів України.

 

версія для друку