українська російська англійська
Відносини між Україною та ЄС у молодіжній сфері розвиватимуться і надалі
28.11.2013 | 17:57
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

28 листопада 2013 року в Міністерстві молоді та спорту України  відбувся круглий стіл на тему: "Євроінтеграційний курс України в молодіжній сфері в контексті належної підготовки економіки України до створення зони вільної торгівлі з ЄС".

Участь у круглому столі взяли представники Міністерства молоді та спорту України та лідери молодіжних і дитячих громадських організацій.

Під час засідання було порушено низку актуальних питань, що стосувались євроінтеграції в молодіжній сфері. Зокрема, учасники круглого столу обговорили питання участі України у програмах ЄС "Молодь в дії" та "Молодіжне вікно Східного Партнерства", збільшення кількості молодих людей, залучених до програм ЄС, налагодження партнерства між молодіжними організаціями України та ЄС, зміцнення контактів у межах міждержавних, міжурядових та міжвідомчих угод, також порушувалися питання щодо підтримки діяльності молодіжних і дитячих громадських організацій України стосовно волонтерства тощо.

Під час обговорення учасники круглого столу дійшли висновку, що євроінтеграційний курс нашої країни є незмінним, а відносини між Україною та ЄС і надалі розвиватимуться. Головним завданням, на переконання лідерів молодіжних громадських організацій, є процес модернізації до європейських стандартів.

Лідери молодіжних організацій звернулися із пропозицією до Міністерства молоді та спорту України брати активну участь у подальшому обговоренні усіх євроінтеграційних процесів. Саме така співпраця, на їхню думку, сприятиме ефективному інформуванню української молоді у питаннях, пов’язаних із євроінтеграційним курсом нашої країни.

Також учасники заходу підтримали ініціативи Міністерства молоді та спорту України і надалі тісно співпрацювати з різноманітними програмами Європейського Союзу.

 

версія для друку