українська російська англійська
Громадська рада при Мінагрополітики підтримала євроінтеграційний курс України
28.11.2013 | 19:10
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На засіданні Громадської ради за участю Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка обговорили питання пріоритетності євроінтеграційного курсу України. Учасники засідання постановили створити відповідні робочі групи за участі провідних громадських організацій аграрного профілю. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Учасники Громадської ради наголосили, що подальше реформування аграрного сектору України відповідно до європейських стандартів буде сприяти підвищенню його ефективності та якості виробництва. Під час обговорення також було рекомендовано створити робочі групи аграрного профілю за участі провідних громадських організацій.

При цьому учасники зібрання наголосили, що необхідно посилити розпочату співпрацю за такими напрямами: гармонізація законодавства; вдосконалення технічного регулювання виробництва та стандартизації підприємств харчової промисловості; обмін найкращим досвідом щодо механізмів державної підтримки у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій; посилення конкурентоспроможності аграрного сектору та ефективності і прозорості ринків; а також створення привабливих умов для інвестування.

Водночас, розуміючи можливі наслідки реалізації рекомендацій МВФ щодо скасування пільг для сільського господарства та замороження соціальних виплат, учасники Громадської ради рекомендували приступити до розробки Плану поглибленої трансформації, законодавчою частиною якого визначити Угоду про Асоціацію з ЄС.

 

версія для друку